uTorrent 3.2 PL
 
Licencja:
Freeware
Producent:
Ludwig Strigeus
System operacyjny:
Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP / 2003 / Vista / 7
Liczba pobrań:
29556
Rozmiar:
0.85 MB
Opis programu
UTorrent jest aplikacją komputerową, która przeznaczona jest do łatwiej wymiany plików pomiędzy swoimi użytkownikami. Została ona przygotowana specjalnie po to, aby dawać naprawdę świetną funkcjonalność, a przy tym szybkość działania. To aplikacja, która będzie mogła zadowolić nawet najbardziej wymagających w kwestii torrentów.

Aplikacja pozwala na to, aby móc pobierać dzięki niej z całego świata różne rodzaje danych. Jest to między innymi muzyka, oprogramowanie, filmy, grafika, dokumenty i pełno innego rodzaju plików, które są dostępne z rozszerzeniem .torrent. To dzięki niemu można dokonać ściągnięcia ich na swój dysk komputera bardzo szybko oraz wygodnie, ponieważ znalezienie w internecie takich plików nie jest żadnym problemem. Aplikacja uTorrenta jest przy tym szybka w działaniu i lekka. Pozwala na to, aby pobierać pliki w zakresie ustalonych przez siebie limitów transferu, a także zezwala na ustawianie priorytetów pobierania plików, również tych ściąganych jednocześnie. Przy tym uTorrent nie zabiera dużej ilości zasobów systemowych, więc korzystanie z niego będzie przyjemnością.

Dla bardziej zaawansowanych użytkowników uTorrent download ma sporo dostępnych funkcji. Można dzięki niemu uzyskać więcej informacji o pobieranym pliku, sprawdzić statystyki transfery, podejrzeć seedy i peery, a także listę trackerów i klientów. Dodatkowo uTorrent wspiera też korzystanie z RSS za pomocą wbudowanego czytnika. Może on też hibernować albo wyłączać komputer po zakończeniu pobierania lub innych zadaniach.

Jeżeli poszukujesz dla siebie dobrego programu do ściągania plików torrent, wówczas uTorrent download będzie mógł cię wobec tego w pełni usatysfakcjonować. To aplikacja kompletna, bardzo wszechstronna, szybka w działaniu oraz funkcjonalna. Warto ją zainstalować na swoim komputerze.

Komentarze
Musisz być zalogowany, aby móc dodać komentarz.
Nikt jeszcze nie komentował tego pliku

 
 
Kod:
Ares
Ares
Daemon Tools
Daemon Tools
eMule
eMule
Winamp
Winamp
BearShare
BearShare
Nero
Nero
Avast
Avast
Adobe Flash Player
Adobe Flash Player
Virtual DJ
Virtual DJ
uTorrent
uTorrent

Liczba plików: 115